Výroba paliet

Výrobu paliet zabezpečujeme vo vlastných priestoroch v priemyselnej časti mesta Sereď. Výrobná kapacita spoločnosti je približne 150 000 kusov paliet ročne. Výroba paliet sa uskutočňuje v niekoľkých krokoch. Materiál používaný vo výrobe pochádza z nákupu hotového reziva a prírezov od renomovaných piliarskych spoločností. Vyrábame palety od najjednoduchších typov až po najzložitejšie strojárske palety. 

EUROPALETA

Naše nové palety sú čisté a spĺňajú prísne normy. Všetky hranoly sú ostrúhané a vyrobené z jedného kusu dreva. Palety sú označené ochrannou známkou EUR na pravej strane. Kód výrobcu sa nachádza na strednom hranole. Ochranná známka je na ľavej strane palety podľa najnovších noriem. 

ATYPICKÉ PALETY

Zabezpečujeme výrobu atypických paliet - jednorázových paliet,  podľa konkrétnych požiadaviek klienta od najlacnejších jendocestných paliet až po najkvalitnejšie palety IPPC. Naša firma dokáže garantovať kvalitu a flexibilitu dodávok. Pokiaľ hľadáte vhodnú paletu pre Váš tovar, sme schopní Vám  navrhnúť paletu podľa Vašich požiadaviek, ktorá bude svojimi rozmermi, kvalitou aj vlastnosťami odpovedať Vašim predstavám.